All blog posts tagged with ADS-40FSG-19
LG ADS-40FSG-19 Chargeur ordinateur portable LG E1948S E2242C E2249 E1948 Pas Cher
by annafr
from the Business category
40W Chargeur ordinateur portable compatible avec LG ADS-40FSG-19, Produit 100% neuf Chargeur ordinateur portable ADS-40FSG-19 et exclusivement...Read entire post
Comments [0]
Posted on: 25 Sep 2019 08:00:05 am
100-240V-50/60Hz 1.0A(1,0A) M0H25 Laptop Adapter für LG ADS-40FSG-19 Type-C port