Google verplicht je je Pixel 6a te updaten wegens brandgevaar

Posted by accuenlader
from the Business category at
16 Jun 2025 08:28:54 am.

De update is verplicht, omdat het een veiligheidsupdate is. Je levert erdoor in op de capaciteit van je batterij, maar het is voor je eigen veiligheid nadat er recent meerdere Pixel 6a-toestellen in brand zouden zijn gevlogen terwijl ze werden opgeladen. Zowel voor als na de update raden wij je aan om niet jePixel 6aop te laden als je hem niet in de gaten kunt houden.
Google geeft aan over de update: “Een deel van de Pixel 6a-telefoons moet een verplichte software-update uitvoeren om het risico op oververhitting van de batterij te verminderen. De update activeert batterijbeheerfuncties die de capaciteit en oplaadprestaties verminderen nadat de batterij 400 oplaadcycli heeft bereikt. We nemen volgende maand contact op met de betrokken klanten en geven hen alle informatie die ze nodig hebben om het probleem op te lossen.”
>>>GDHB7 voor Google GDHB7
Update en misschien wel meer
Het gaat dus niet om alle Pixel 6a’s, al wordt niet duidelijk gemaakt hoe je kunt ontdekken of het ook jouwtoestelbetreft. Google laat weten dat het de eigenaren van getroffen toestellen volgende maand een bericht stuurt om ze te laten weten dat hun toestel de update nodig heeft. Zo niet, dan merk je het in ieder geval aan een update die naar je toestel komt, al zal dat waarschijnlijk niet heel binnenkort zijn.
De update zorgt ervoor dat de capaciteit van de batterij en de laadsnelheid naar beneden gaan op het moment dat de Pixel 6a meer dan 400 keer is opgeladen. Het klinkt allemaal heel erg zoals het probleem dat de Pixel 4a recent ook al had met zijn batterij. Misschien dat Google zelfs moet besluiten om de batterijen van bepaalde toestellen te vervangen, maar daarover wordt dus volgende maand meer bekendgemaakt.
Tags: Google
0 Comments