Fuentes de alimentación para Lenovo HKF1502-3B
Default Profile Picture
Posted by jackit from the Business category at 02 Nov 2020 08:57:32 am.
Thumbs up or down
Share this page:
  • Marca:Lenovo
  • modelo:HKF1502-3B
  • Tipo:
  • Número de inventario:LEN17992_Se
  • Dimensión:120MM*100MM*40MM
  • Color:
  • Website URL:http://www.tienda-baterias.es/adaptador-y-cargador/lenovo/HKF1502-3B-179680.html.
Modelos similares :
APA005(AcBel/HKF1502-3B(Huntkey) FSP150-20AI APA004 PS-2181-01
Modelos compatibles:
MODEL : APA005
Max Output Power : 150W