Buy DELL DPS-460DB-15 460W Server Power Supply online
Default Profile Picture
Posted by outeccbok from the Agriculture category at 25 Nov 2019 07:34:02 am.
Thumbs up or down
Share this page:
p_GSB395-1
  • Brand : DELL Server Power Supply
  • AC Input : 100-240V-/ 8A, 50-60Hz
  • DC Output : 460W; +12VA==/18A +12VB==/16A +12VC==/8A +5V==/25
  • Capacity : 460W