Baterielaptopow.pl - Wysokiej jakości adapter CLEVO ADP-150VB
Default Profile Picture
Posted by abby4342 from the Business category at 21 Mar 2019 06:39:18 am.
Thumbs up or down
Share this page:
Jeśli Twój model notebooka nie pojawia się w tytule. Skontaktuj się z nami.
(niska cena i wysoka jakość! 100% kompatybilny! 1 rok gwarancji!)
Marki: CLEVO
Rodzaj: ADP-150VB B , CLEVO Z7D2 R2 GTX970M
Kod produktu: ADP-150VB
Wejście: 19.5V 7.7A, 150W
Produkcja: 100-240V~2.7A 50-60Hz (for worldwide use)