Tanie kup Baterię do telefonu komórkowego K-Touch X11S

Profile Picture
Posted by baterie12 from the Computers category at 01 Dec 2021 02:11:35 am.
Thumbs up or down
Share this page:
Tania przenośna bateria / zapasowa bateria. Nadaje się do K-Touch X11s PHONE, kompatybilnej baterii do telefonu komórkowego K-Touch X11S, pojemność znamionowa 2200mAh 3.8V akumulator litowo-jonowy. Aby kupić tanie baterie, odwiedź baterie-laptopa.pl.
K-Touch X11S Modele / numery części X11s
Nazwa urządzenia For K-Touch X11s PHONE

https://www.baterie-laptopa.pl/Goods/20IV805_TE-X11S-K_touch-Bateria.html
Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii? 1.Breaking W nowych baterii - nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową.
2.Akumulatory Clean - dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa.
3.Ćwiczenia baterii - Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej.
4.Akumulatory przechowywać - Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.
0 Comments
[15]
Beauty
[4045]
Business
[63]
Health
[4]
Law
[1]
Men
[44]
Travel
Blog Tags