Jak sprawić, by Samsung komputer stał się żywy

Profile Picture
Posted by baterie12 from the Computers category at 19 Oct 2021 01:44:36 am.
Thumbs up or down
Share this page:
Zakup premium, chętnie się z nim podzielimy! Nasz sklep Samsung AA-PBSN4AF bateria do laptopa jest w sprzedaży, jeśli potrzebujesz tego produktu, czekamy na Twój przyjazd.
SAM21OC1313
  • Marka : Samsung Batteria
  • Typ (materiał) : Li-polymer
  • Obecny : 54Wh
  • Napięcie : 15.4V
  • Kod produktu : SAM21OC1313
AA-PBSN4AF Na przemian z następującymi modelami: AA-PBSN4AF
Produkt Samsung AA-PBSN4AF Z modelem produktu Samsung Notebook 9 Pen NP930SBE NT930SBE Idealnie kompatybilny: For Samsung Notebook 9 Pen NP930SBE NT930SBE


  • Online store
https://www.baterie-laptopa.pl/Goods/SAM21OC1313-AA-PBSN4AF-Samsung-Bateria.html
Jak zoptymalizować żywotność Samsung AA-PBSN4AF baterii 1. Nie dotykaj dodatnich i ujemnych zacisków Samsung AA-PBSN4AF akumulator do laptopa akumulatora żadnymi metalowymi przedmiotami.
2.Nie wystawiaj Samsung AA-PBSN4AF baterii na działanie ekstremalnych temperatur (-20 ° C, + 60 ° C).
3. Nie narażaj baterii na działanie ognia lub silnych źródeł ciepła, ponieważ może to spowodować zagrożenie wybuchem, które może spowodować poważne obrażenia.
4. Nie zanurzaj akumulatora w płynie ani nie przechowuj go w deszczu lub w wilgotnym miejscu.
5. Akumulatora można używać po otrzymaniu akumulatora, bez konieczności wcześniejszego ładowania Samsung AA-PBSN4AF akumulatora .
6.Samsung AA-PBSN4AF Akumulator nie powinien być ładowany przez ponad 12 godzin. Zbyt długi czas ładowania, który może spowodować przeładowanie, może niekorzystnie wpłynąć na wydajność i trwałość produktu.
O nas Witryna sprzedaje szeroką gamę produktów, w tym baterie do laptopów, baterie do telefonów komórkowych, baterie płaskie i inne rodzaje baterii, a także różne adaptery. Dobrym wyborem jest korzystanie z naszych produktów do zasilania urządzeń elektronicznych. Współpracujemy z wiodącymi producentami akumulatorów na całym świecie przy projektowaniu i produkcji akumulatorów wysokiej jakości. Nasze akumulatory są fabrycznie nowe i 100% wysokiej jakości. Obiecujemy roczną gwarancję i 30-dniowy zwrot pieniędzy. Jakie jest prawidłowe Metoda ładowania? 1. Ładuj bez prądu, używaj go, gdy jest w pełni naładowany.
2.Gdy urządzenie elektroniczne jest zbyt gorące, uruchom je ponownie. Jeśli jest zbyt gorące, pozwól, aby urządzenie elektroniczne zrobiło sobie przerwę.
3. Proszę naładować na czas.
4. Podczas ładowania baterii najlepiej być w zasięgu wzroku.
0 Comments
[14]
Beauty
[3849]
Business
[59]
Health
[4]
Law
[1]
Men
[43]
Travel
Blog Tags