10 sugestii dotyczących rozwiązania problemu ogrzewania telefonu komórkowego i zużycia energii

Default Profile Picture
Posted by abby4342 from the Agriculture category at 18 Oct 2021 05:57:21 am.
Thumbs up or down
Share this page:
Baterielaptopow.pl -oferuje wysokiej jakości baterie do laptopów i adaptery do laptopów, zapasowe baterie do laptopów Samsung, Dell, Toshiba, Compaq, Alcatel itp., nowości, promocje, popularne marki, 1 rok gwarancji, 30 dni zwrotu, szybka dostawa.to sklep internetowy, który skupia się na bateriach i zasilaczach, sprawnej obsłudze klienta i bezpiecznych płatnościach za pomocą PayPal, dzięki czemu możesz robić zakupy bez obaw


Nie ładuj podczas grania w gry, oglądania filmów lub rozmawiania przez telefon.

Jeśli korzystasz z telefonu przez dłuższy czas podczas rozmowy, nie zbliżaj telefonu do policzków ani nie używaj słuchawek.

Tło Zamknij program działający w tle telefonu, aby zmniejszyć nacisk na telefon i obniżyć temperaturę.

Wyłącz automatyczne pobieranie, aktualizacje i inne funkcje, aby ograniczyć instalację niechcianych aktualizacji programów.

Nie używaj etui ochronnego na telefon komórkowy o słabym odprowadzaniu ciepła ani nie zdejmuj go w wysokich temperaturach.

Ciepło rozprzestrzenia się, gdy trzymasz go w dłoni lub wkładasz do kieszeni. Latem trzymaj go w dobrze wentylowanym domu i wrzuć do torby, gdy wychodzisz.

Nie używaj aplikacji, które zużywają duże ilości energii przez długi czas.

Niebezpieczeństwo Aby uniknąć niebezpieczeństwa podczas ładowania, nie używaj telefonu, zwłaszcza latem.

Jeśli telefon jest już gorący, zalecamy wyczyszczenie pamięci i wyłączenie go bez korzystania z programów działających w tle lub wyłączenie telefonu, odczekanie chwili, a następnie ponowne włączenie.

Jeśli latem temperatura w pomieszczeniu jest zbyt wysoka, umieść go w miejscu z klimatyzatorem lub wentylatorem elektrycznym i pozwól mu ostygnąć przez chwilę.

Gorączka, nieprawidłowe zużycie energii
Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej: http://www.baterielaptopow.pl/
0 Comments
[14]
Beauty
[3882]
Business
[59]
Health
[4]
Law
[1]
Men
[43]
Travel
Blog Tags