FUJITSU SED80N3-24 Power Adapters for FUJITSU FI-6130 FI-6130Z
Default Profile Picture
Posted by anna201 from the Business category at 06 Sep 2019 02:56:52 am.
Thumbs up or down
Share this page:
Power Adapters FUJITSU SED80N3-24 24V--2.65A 64W 64W,the highest quality, the lowest price, the best service, the reliable products, 100% Guaranteed to meet or exceed the 100% original manufacturer's power specifications.p_24V-2.65A
  • Brand : FUJITSU
  • AC Input : 100V-240V 50-60Hz(FOR WORLDWID
  • DC Output : 24V--2.65A 64W
  • Capacity : 64W